Marka Kraken Chairs w Polsce i Europie

Praca, szkoła, rozrywka, media społecznościowe, wirtualne spotkania ze znajomymi, a nawet zakupy - to tylko garstka rzeczy, które w obecnych czasach robimy siedząc przy komputerze. Czy wiesz, że przeciętny użytkownik komputera, spędza przed jego monitorem od 5 do 9 godzin w ciągu dnia? Dzisiejsze realia wskazują na to, że ilość czasu przy biurku będzie wzrastać. Niestety liczne godziny spędzone w nieodpowiedniej postawie podczas pracy przy komputerze, mogą negatywnie wpływać na prawidłową postawę całego ciała. Zadbaj o ergonomię swojego stanowiska pracy, a tym samym o zdrowie swojego kręgosłupa oraz komfort i wydajność pracy. Jak to zrobić? Zainwestuj w fotel biurowy, gamingowy biurko i akcesoria komputerowe - to naprawdę ma znaczenie.

Rynek mebli biurowych od dawna nie odpowiadał potrzebom Użytkowników, którzy wiele godzin każdego dnia spędzają w pozycji siedzącej za biurkiem. Niczym nie wyróżniający się wygląd foteli biurowych i biurek oraz pozostawiająca wiele do życzenia jakość, miały ogromny wpływ na powołanie do życia naszej marki. Pojawił się pomysł na wygodne, użyteczne i nowoczesne meble biurowe i gamingowe, który postanowiliśmy zrealizować.

KREATYWNOŚĆ

Kraken Chairs to innowacyjne podejście nie tylko do produkcji, ale przede wszystkim do użyteczności mebli biurowych, w tym także foteli gamingowych. Niestandardowe rozwiązania nie są nam obce i przybliżają nas do celu bycia liderem na rynku.

Budując swoją markę zależało nam na efekcie wizualnym, podyktowanym wysoką jakością użytych materiałów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że równie istotna była dla nas cena naszych produktów. Chcieliśmy, aby każdy mógł pozwolić sobie na odrobinę luksusu i wygody. Od czasu pojawienia się naszych produktów w Polsce w 2020 roku, cieszymy się nieustannym wzrostem zainteresowania naszą ofertą i ciągle rosnącą sprzedażą. Zmieniamy świadomość wśród użytkowników mebli biurowych, którzy dzięki naszemu podejściu doceniają wygodę i dobre samopoczucie nawet po wielu godzinach za biurkiem.

Marząc o wprowadzeniu na rynek wysokiej jakości foteli biurowych i biurek, zależało nam również na tym, aby wzbogacały one pomieszczenia w których stoją. Od zawsze wiedzieliśmy, że prezentacja naszych mebli jest tak samo ważna, jak wygoda użytkowania, którą gwarantują. To miało odróżniać markę Kraken Chairs od konkurencji i bez wątpienia nam się to udało.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Ogromne zainteresowanie produktami Kraken Chairs w Polsce spowodowało, że postanowiliśmy poszerzyć obszar naszego działania. Nieustannie pracujemy nad nowymi modelami i udoskonalamy wykorzystywane rozwiązania. W najbliższych miesiącach planujemy również wprowadzić naszą ofertę do Niemiec, Rumunii i Węgier. Widząc zadowolenie naszych Klientów i to, że wracają do nas po kolejne modele wiemy, że to dopiero początek naszej drogi.