Filtruj według

Kolor uzupełniający

Funkcje dodatkowe

Cena

  • 474,00 zł - 500,00 zł

Aktywne filtry

Fotele Gamingowe dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór foteli gamingowych. To krzesła specjalnie przystosowane do potrzeb osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Chociaż tego typu produkty pojawiły się na rynku z myślą o graczach, szybko znalazły znacznie szersze zastosowanie. Wyróżniają się bowiem nie tylko gamingowym designem – dominacją czarnej barwy z akcentami w jaskrawych kolorach – ale także specjalnym, ergonomicznym kształtem. Wysokie oparcie, z zapewniającymi odpowiednie podparcie kręgosłupa poduszkami, a także liczne możliwości regulacji, to udogodnienia, dzięki którym długie przesiadywanie przed biurkiem nie musi się wiązać z dolegliwościami bólowymi. Taki fotel niejako wymusza przyjęcie poprawnej pozycji, zapewniając jednak bardzo duży komfort. Nasz asortyment obejmuje zarówno standardowe modele, dostępne w różnych kształtach oraz zróżnicowanej kolorystyce, jak i krzesła gamingowe dla dzieci, dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników.

Fotel gamingowy dla dzieci – charakterystyka

Fotel dla gracza to udoskonalona wersja krzesła biurowego. Przejęte zostały jego najważniejsze cechy, czyli obrotowe siedzisko i podstawa z kółkami, dzięki czemu podczas pracy przy biurku łatwiej sięgnąć coś np. z pobliskiego regału, bez konieczności wstawania. Jednocześnie poprawiono wszelkie niedoskonałości biurowego mebla, czyli kształt siedziska, przystosowując je lepiej do potrzeb ludzkiego ciała. Stąd większe oparcie, które podpiera całą powierzchnię pleców, a także pozwala wygodnie oprzeć głowę. Odcinek lędźwiowy, a także barki i kark, są dodatkowo podparte za pomocą specjalnych, montowanych na stałe poduszek. Kąt pochylenia oparcia można ustawić w zależności od swoich upodobań. Nie mniej ważna okazuje się możliwość regulacji wysokości podłokietników, które są wykończone miękką pianką. Oczywiście, istnieje też możliwość ustawienia siedziska na odpowiedniej wysokości, czyli takiej, by nogi były zgięte pod kątem prostym, a stopy opierały się na podłodze – taka pozycja pozwala uniknąć ewentualnych dolegliwości bólowych.

Czytaj więcej

Krzesła dla graczy – szeroki wybór

Jako doświadczony producent foteli gamingowych, będących naszym głównym asortymentem, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne mogą być wymagania klientów. Z tego względu staramy się zapewnić jak najszerszą ofertę. Obejmuje ona modele, które różnią się między sobą kształtem i co, za tym idzie, funkcjonalnością. Bardziej zaawansowane produkty, jak KRAKEN HELIOS lub KRAKEN KETO zawierają wiele dodatkowych udogodnień, dzięki którym korzystanie z nich będzie jeszcze bardziej komfortowe, a także zmniejszy się ryzyko odczuwania niepożądanych skutków spędzania kilku godzin w pozycji siedzącej. Wszystkie modele charakteryzują się niebanalnym designem, dzięki któremu doskonale wpasują się w aranżacje nowoczesnego pokoju gracza. Ponadto, każdy model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, zazwyczaj z przewagą czerni oraz wyrazistymi akcentami w kolorze czerwonym, żółtym, seledynowym, niebieskim, różowym lub białym. Przygotowaliśmy także specjalne krzesła gamingowe dla dzieci, KRAKEN HELIOS KIDS, dzięki którym można zadbać o wygodę także najmłodszych.

Dlaczego warto kupić fotel gamingowy dla dzieci?

Dzieci spędzają wiele czasu w pozycji siedzącej, tymczasem właśnie na tym etapie rozwoju bardzo ważne jest dbanie o prawidłową postawę, aby uniknąć możliwych powikłań w przyszłości. O ile nie mamy większego wpływu na to, jakie pozycje dziecko będzie przybierać w szkole, na zwykle niezbyt wygodnych krzesłach, o tyle możemy zadbać o odpowiednie warunki w domu. Fotel gamingowy dla dzieci to rozwiązanie, dzięki czemu długie godziny spędzane na odrabianiu lekcji czy odpoczynku przy komputerze nie będą niosły za sobą negatywnych skutków. Nawet jeśli staramy się ograniczać czas, jaki dziecko może spędzić na grach lub przeglądaniu stron internetowych i serwisów społecznościowych, to warto pamiętać, że komputer jest też świetnym narzędziem do nauki i rozwijania pasji, a nie tylko „złodziejem czasu”, jak zwykły postrzegać go starsze pokolenia. Co więcej, może okazać się niezbędny do wykonania niektórych prac domowych lub ewentualnej nauki zdalnej. Krzesło gamingowe dla dziecka znajdzie też przecież zastosowanie podczas odrabiania lekcji w tradycyjny sposób, z książkami i kartką lub zeszytem, bo przecież także wtedy trzeba spędzić wiele czasu przy biurku.

Jak wybrać fotel gamingowy dla dziecka?

Krzesła dedykowane dzieciom to urządzenia, w przypadku których możesz być pewien, że zapewnią prawidłowy rozwój Twoich pociech. Musisz jedynie upewnić się, czy dany produkt został wyposażony w odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz miękkie siedzisko, które zapewnią maksymalny komfort przy jednoczesnym kształtowaniu właściwej postawy siedziska. Warto też sprawdzić, jakie możliwości regulacji oferuje dane krzesło gamingowe dla dziecka, a także upewnić się, czy pasuje do wzrostu użytkownika. Oparcie powinno być takiej wysokości, aby zagłówek znajdował się na wysokości głowy, umożliwiając wygodne oparcie głowy. Nie mniej istotne jest to, aby dało się właściwie ustawić poziom siedziska, które dla najbardziej ergonomicznej postawy musi znajdować się tuż poniżej kolan, umożliwiając zgięcie ich pod kątem prostym w trakcie siedzenia. To właśnie te kwestie braliśmy pod uwagę, przygotowując fotel gamingowy dla dziecka KRAKEN HELIOS KIDS, dostępny aktualnie w trzech wariantach kolorystycznych: jednolitym czarnym oraz z czerwonymi lub różowymi akcentami.

Czym krzesło gamingowe dla dziecka różni się od standardowego modelu?

Jeżeli chodzi o nasze produkty, fotel gamingowy dla dzieci od podstawowego modelu KRAKEN HELIOS różni się wyłącznie rozmiarem, odpowiednio dostosowanym do potrzeb młodszych użytkowników, a także stosunkowo niższą ceną. Poza tym jest to dokładnie taki sam, pełnowartościowy produkt, zawierający wszystkie niezbędne udogodnienia. Krzesła gamingowe dla dzieci zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i poprawnej postawy podczas siedzenia przy biurku. Nie ma tutaj znaczenia, czy rzeczywiście używa się go z pierwotnym przeznaczeniem, czyli podczas grania lub innych czynności wykonywanych na komputerze, czy do innych zabaw oraz nauki na siedząco. Kubełkowe wyprofilowanie oparcia oraz siedziska zapewnia odpowiednią ergonomię, dzięki czemu nawet w przypadku długiego korzystania z krzesła nie powinno się odczuwać zmęczenia ani bólu. Warto też wspomnieć, że fotel gamingowy dla dziecka KRAKEN jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ekologiczna skóra ze specjalną perforacją gwarantuje doskonały przepływ powietrza, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odczucia dyskomfortu. Z kolei metalowa rama i podstawa zapewniają niezwykłą wytrzymałość, dzięki czemu nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo dziecka. Kółka są natomiast wzbogacone o powłokę, która chroni przed zarysowaniem podłogi, co pozwala uniknąć negatywnych skutków używania krzesła przez dziecko do przemieszczania się.

Jakie krzesła gamingowe dla dzieci są najlepsze?

Przy wyborze takiego produktu, jak fotel gamingowy dla dziecka, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość wykonania, poziom bezpieczeństwa, a także łatwość w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości. Po spełnieniu tych kryteriów można skupić się na innych, także istotnych aspektach, jak np. wygląd. Jak już wspomnieliśmy, krzesła gamingowe wyróżniają się niebanalnym wyglądem, dzięki czemu mogą stać się prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju. Warto zapytać dziecko o zdanie, jaki fotel najbardziej się mu podoba, ponieważ to ono będzie z niego korzystać. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby fotel gamingowy dla dzieci KRAKEN prezentował się równie atrakcyjnie, co jego odpowiednik dla dorosłych użytkowników. Świetnie wygląda w połączeniu z innymi sprzętami dla graczy, utrzymanymi w tej samej, charakterystycznej stylistyce. Każde oferowane przez nas krzesło gamingowe dla dziecka jest jednak także uniwersalne, dzięki czemu wpasuje się w większość współczesnych aranżacji wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją wszystkich produktów, co na pewno znacznie ułatwi wybór. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem nasi pracownicy z przyjemnością udzielą fachowych porad.