Aktywne filtry

Fotele Gamingowe z akcesoriami

Wygodne fotele gamingowe z akcesoriami

Średnio użytkownicy komputerów potrafią spędzać przed nimi nawet 9 godzin dziennie. To nieco więcej niż 1/3 całej doby. Nic więc dziwnego, że zrodziła się potrzeba, aby powstały wygodne, funkcjonalne fotele, dzięki którym czas spędzony przed ekranem będzie także komfortowy. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wygoda siedzenia wpływa na większą produktywność, a w przypadku gier przynosi większą skuteczność. Fotele gamingowe z akcesoriami to nasza propozycja dla zapalonych graczy, ale także wszystkich tych, którzy siedzą przed komputerem codziennie i pragną, aby ten czas był jak najprzyjemniejszy. Przygotowaliśmy zestawy gamingowe w taki sposób, żeby spełniały oczekiwania naszych Klientów. Ich podstawą są oczywiście wysokiej jakości markowe fotele gamingowe Kraken. Jest to marka znana z produkcji funkcjonalnych mebli biurowych projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami designu. Kraken stawia na nowoczesność i użyteczność. Fotele tego producenta stawiają przede wszystkim na wygodę, a przy okazji wyglądają tak dobrze, że nie da się obok nich przejść obojętnie.

Zestawy gamingowe dla pasjonatów

Do naszych zestawów gamingowych dołożyliśmy także podkładki pod myszy – element niezbędny zarówno podczas grania, jak i w codziennej pracy biurowej. Nie są to jednak zwykłe, nudne podkładki, ale specjalnie zaprojektowane akcesoria od Krakena z podświetleniem RGB. Oznacza to, że każdy bez problemu będzie mógł ustawić sobie wokół podkładki taki kolor światła, jaki najbardziej lubi. Bardzo często takie akcesoria wybierane są na samym końcu, kiedy całe stanowisko komputerowe jest już urządzone wraz z oświetleniem. Dzięki podkładkom znajdującym się w naszych zestawach gamingowych bez problemu można dopasować barwę led do już istniejącej, idealnie uzupełniając istniejący zestaw. Podkładki dostępne są w rozmiarze 80x30 cm, więc idealnie sprawdzą się w przypadku najbardziej wymagającego grania. Zwłaszcza wśród graczy korzystających z niskich ustawień czułości w myszkach, którzy wykonują bardzo szerokie ruchy dłonią podczas rywalizacji w pierwszoosobowych strzelankach sieciowych.

Fotele gamingowe z przydatnymi stojakami

Uzupełnieniem naszych zestawów jest elegancki stojak na słuchawki także wyposażony w podświetlenie RGB. Słuchawki są nieodłącznym elementem większości rozgrywek komputerowych. Pozwalają zagłębić się w świat gry i odciąć od rzeczywistości na jakiś czas, aby jeszcze lepiej czerpać radość z grania. Dzięki stojakowi Kraken na biurku łatwiej będzie utrzymać porządek. Estetyczne oświetlenie w podstawie pozwoli na jeszcze lepsze zaprezentowanie słuchawek. Posiada on dodatkowe 4 wejścia USB, dzięki czemu użytkownik zyskuje więcej portów do dyspozycji. Co ważne są one umieszczone w zasięgu ręki, nie potrzeba więc schylać się pod biurko, żeby np. podłączyć pada czy inne dodatkowe urządzenie. Fotele gamingowe z akcesoriami to idealny wybór dla każdego gracza, który pragnie, aby jego stanowisko komputerowe wyglądało nowocześnie, a przy tym było funkcjonalne i wygodne.