Aktywne filtry

Akcesoria gamingowe

Jeżeli szukasz produktów, które poprawią jakość Twoich rozgrywek oraz uczynią kącik do grania bardziej atrakcyjnym wizualnie, trafiłeś w idealne miejsce. W tej kategorii znajdziesz wiele przydanych akcesoriów do biurka gamingowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest organizacja przestrzeni wokół komputera. Bałagan niekorzystanie wpływa na koncentrację gracza, dlatego w naszej ofercie nie brakuje produktów, które pomogą utrzymać porządek na stanowisku gamingowym.

Czym są akcesoria gamingowe?

Współczesne gry posiadają często bardzo wysokie wymagania sprzętowe. Skorzystać z tego postanowili producenci sprzętu komputerowego, wzbogacając swoją ofertę o modele dedykowane graczom. Oprócz podwyższonych parametrów wyróżniają się one charakterystycznym wyglądem, najczęściej czarną obudową z akcentami w jaskrawych kolorach oraz podświetleniami. Nie trzeba było długo czekać, aż pojawią się inne produkty dla graczy: specjalne krzesła i biurka, a następnie liczne akcesoria. Niektóre z nich okazują się niezbędne, inne można potraktować jako opcjonalne, jednak wszystkie mają za zadanie podnosić jakość komputerowej rozrywki. Korzystają z nich zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z bardziej zaawansowanymi grami. Akcesoria do biurka gamingowego to szerokie pojęcie, które może obejmować urządzenia elektroniczne, jak myszy, klawiatury lub słuchawki, ale też różnego rodzaju uchwyty, nakładki czy podkładki, jakie znajdziesz w naszym sklepie.

Czego potrzebujesz do udanej rozgrywki?

Jeżeli stworzyłeś już swoje stanowisko do gry, z wygodnym krzesłem, ergonomicznym biurkiem oraz, oczywiście, samym komputerem, musisz się zastanowić, jak zadbać o utrzymanie porządku. Wielu graczy rezygnuje z głośników na rzecz słuchawek nausznych, co niewątpliwie ma liczne zalety, ale stwarza pewien problem – jak je przechowywać w momencie, gdy nie są używane? Niezwykle pomocne okazują się specjalne stojaki na słuchawki. To bardzo popularne akcesoria do biurka gamingowego, które nie tylko pomagają w organizacji przestrzeni, ale też świetnie się prezentują. To zasługa ich nowoczesnego designu i kolorystyki, idealnie dopasowanych do innych sprzętów dla gracza. Tego typu produkt może być też czymś więcej, niż tylko uchwytem i ozdobą. Nasz autorski stojak na słuchawki KRAKEN wyposażony jest w cztery porty USB, które ułatwią przesyłanie danych na komputer, podłączanie urządzeń peryferyjnych, ale też np. podładowanie telefonu. Dodatkową atrakcją jest podświetlenie LED w kolorach RGB, dzięki czemu stojak idealnie wpasuje się w aranżację pokoju gamingowego.

Jakie jeszcze akcesoria gamingowe będą przydatne?

Dużym zainteresowaniem cieszą się także różnego rodzaju podkładki. Zalicza się do nich np. maty podłogowe, dzięki którym kółka krzesła nie zarysują powierzchni podłogi. To jednak także podkładki na biurko, dzięki którym wszystkie urządzenia i akcesoria gamingowe będą stabilnie stać na swoim miejscu, bez względu na intensywność rozgrywki. Oczywiście, nie można zapomnieć o podkładkach pod mysz. To udogodnienie poprawiające precyzję i czas reakcji, znane na długo przed wprowadzeniem specjalnych rozwiązań dla graczy. Akcesoria do biurka gamingowego zawsze jednak muszą się różnić od swoich pierwowzorów, dlatego oferowana przez nas podkładka gamingowa KRAKEN wyróżnia się większą powierzchnią, dzięki której gracz zyska większy komfort rozgrywki, a także specjalnym obramowaniem z podświetleniem LED w czternastu trybach, co wpływa nie tylko na jej atrakcyjność, ale tez ułatwia grę przy wyłączonym świetle. W przyszłości planujemy poszerzać naszą ofertę akcesoriów do biurka gamingowego o kolejne produkty.